Agnieszka Osial Wicemistrzem Polski Seniorów

W dniu 20. kwietnia 2013 roku w Pułtusku  odbyły się Mistrzostwa Polski Kickboxing seniorów w formułach semi- light contact. W zawodach zawodniczka  PTS  ŁUKPLAST  Łuków Agnieszka Osial zdobyła srebrny medal w kategorii do 70 kg w formule light contact. Podopieczna trenera Zenona Pawlikowskiego  jeszcze kilka miesięcy temu była juniorką. W light contact  dwukrotnie była Mistrzynią Polski oraz  brązową medalistką Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata. W Pułtusku w półfinale pokonała Małgorzatę Nowak z Gliwic, natomiast w finałowym pojedynku po dobrej walce uległa na punkty rutynowanej Marcie Waliczek z Beskidu Dragon Bielsko- Biała.

Na tych samych zawodach w cieniu seniorskich mistrzostw toczyli swoje walki kadeci młodsi (10-12 lat) rywalizujący w ramach Pucharu Polski w formule walki przerywanej pointfighting. Łukowscy zawodnicy zdobyli trzy medale: w kadetach-  Mateusz Bednarczyk złoty medal w kategorii do 28 kg oraz w kadetkach- Marta Pawlikowska srebrny medal w kategorii do 28 kg i Martyna Czerepińska srebrny medal w kategorii do 47 kg.