Warsztaty bożonarodzeniowe w Gminie Łuków

Wzorem lat ubiegłych w grudniu bieżącego roku odbyły się na terenie Gminy Łuków warsztaty bożonarodzeniowe. Prowadziły je bezpłatnie dla mieszkańców członkinie Stowarzyszenia Artystów i Twórców Gminy Łuków – Elżbieta Sadło i Agnieszka Kaptejna, które pokazywały uczestnikom warsztatów techniki wykonywania tradycyjnych ozdób choinkowych, gwiazd, łańcuchów, bombek, a także kartek bożonarodzeniowych, pudełeczek na prezenty oraz stroików z zielonym świerkiem na wigilijny stół. Warsztaty odbyły się w świetlicach wiejskich w miejscowościach: Sięciaszka Druga, Malcanów, Jeziory, Ryżki, Łazy oraz w bibliotekach w Gręzówce, Dąbiu i Dmininie. Warsztaty zostały sfinansowane ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.