Laureaci TOP REGIONU 2017 z terenu Powiatu Łukowskiego

W plebiscycie przygotowanym przez redakcję podlasie24.pl i Radio Podlasie można było głosować w dwóch etapach na inwestycję roku w regionie, wydarzenie kulturalne, sportowca oraz wydarzenie sportowe roku 2017.  Wśród nagrodzonych z terenu Powiatu Łukowskiego znalazło się Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej  jako najważniejsze wydarzenie kulturalne za pozyskanie kart fragmentów rękopisu „Potopu”. W kategorii Inwestycja Roku pierwsze miejsce zdobył Zakład Opiekuńczo Leczniczy w Krynce, drugie miejsce w tej kategorii zdobyła inwestycja pn. Modernizacja Pływali Letniej Delfin w Łukowie etap III- basen duży wraz z atrakcjami wodnymi. Kolejne pierwsze miejsce w kategorii Wydarzenie Sportowe, przypadło X Międzynarodowemu Turniejowi Piłki Nożnej Memoriał im. Antoniego Trybonia - Gramy dla Tomka Trybonia. W tej kategorii wyróżnione również zostały  Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w Podnoszeniu Ciężarów oraz Bezpieczny Peleton 2017. W kategorii Sportowiec Roku zwyciężył również przedstawiciel Ziemi Łukowskiej, sztangista Marcin Izdebski, młody mistrz z Łukowa. W tej kategorii wyróżniona również została zapaśniczka Dorota Kopyść, zawodniczka klubu ŁKS Orlęta Łuków.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanych działań.

Zdjęcie: podlasie24.pl