Gra Miejska - „Przez Łuków śladami historii”

W Dzień Dziecka 1 czerwca w Łukowie odbędzie się pierwsza edycja edycji Gry Miejskiej „Przez Łuków śladami historii”. Udział w edukacyjnej zabawie jest całkowicie darmowy i dobrowolny. Zgłoszenia drużyn 3-5 osobowych, których celem będzie wspólne odkrywanie miejsc związanych z historią miasta, przyjmowane są do 30 maja (w wyjątkowych sytuacjach możliwe będzie zapisanie się w dniu wydarzenia).

Gra będzie polegała na odkryciu siedmiu ukrytych uprzednio w zagadkach miejsc naszego miasta. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody, puchary oraz dyplomy. Początek zaplanowano o godz. 10.00 na Placu Solidarności i Wolności, a metę stanowił będzie plac Muzeum w godz. 14.00-15.00.

Wszyscy chętni mogą dokonywać zgłoszeń drogą mailową (alternatywadlalukowa@gmail.com), bądź za pomocą mediów społecznościowych lub bezpośrednio u członków stowarzyszenia.

Organizatorami wydarzenia jest Stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa wraz z Muzeum Regionalnym.

W załączeniu Regulamin /PDF/