Bezpłatne spotkanie Biznes Lubelskie 2018 w Łukowie

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie w ramach drugiego cyklu ,,Biznes Lubelskie 2018".

„Biznes Lubelskie 2018” to bezpłatna konferencja z 3 inspirującymi wykładami praktyków - szefów firm oraz doświadczonych dziennikarzy TV, którzy będą doradzać jak osiągać lepsze wyniki w biznesie. Wydarzenie to odbędzie się 13 listopada 2018 r. (wtorek) w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym Parisel Palace – Klimki 36, Łuków  (rejestracja - godz. 16:00).

Najbliższe spotkanie zorganizowane będzie dla działających w powiecie łukowskim przedsiębiorców, pracodawców i pracowników mikroprzedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego i instytucji otoczenia biznesu.

Podczas wydarzenia pracownicy UMWL przedstawią możliwości atrakcyjnego wsparcia działalności firm, m.in. w zakresie promocji, udziału w targach i misjach zagranicznych. Z kolei lokalny przedsiębiorca, Robert Suszko – prezes Bon Appetit Sp. z o.o. opowie jak odnieść sukces w biznesie na Lubelszczyźnie. O tym, jak najlepiej zaprezentować swoją firmę i siebie podczas publicznych wystąpień, rozmów biznesowych i kontaktów z mediami poprowadzi Piotr Kuśmierzak – reporter Polsat News i dziennikarz Polsat. Zakończeniem spotkania jest wspólna kolacja uczestników z prelegentami, podczas której będzie można osobiście nawiązać nowe znajomości i poznać innych przedstawicieli firm i samorządów.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że dla każdego zarejestrowanego uczestnika Organizatorzy przewidują upominek.

Spotkania ,,Biznes Lubelskie 2018'' to konferencje o charakterze szkoleniowo-informacyjnym organizowane we wszystkich powiatach województwa lubelskiego oraz w powiatach grodzkich. W inauguracyjnym cyklu programu, który zakończył się pełnym sukcesem w pierwszym półroczu 2018 r., wzięło udział 1552 przedstawicieli z 1012 firm i instytucji. Wśród prelegentów pierwszego cyklu znaleźli się, m.in. wybitni polscy sportowcy, którzy opowiadali o motywacji w biznesie.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w spotkaniu. Ilość miejsc jest ograniczona. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

/PLAKAT/

Obowiązkowa rejestracja na spotkanie odbywa się za pośrednictwem formularza, który znajduje się na stronie